KONST / Litografier / Litografi 12757498

nr 1275 7498

Litografi

Oidentifierad konstnär. Signerad, mor med barn, -66. Motivet: 65x45 ca

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 16 september 2019
kl 19:47:30

12/9 12:15:01 1      Vinnande bud
16/9 19:13:16 1      justering av budtak